CHS Controls uppgifter

CHS uppgifter

CHS Controls
Florettgatan 33
254 67  Helsingborg

Order  order@remove-this.chscontrols.remove-this.se

Betalningsinformation
Bankgiro 103-9346
Svenska Handelsbanken
Helsingborg

Öppettider
Måndag-Fredag 08.00 - 16.30
Lunchstängt mellan 12.00 - 13.00

Betalning inom EU
IBAN SE81 6000 0000 0000 8133 1061
Swift HANDSESS

Telefon 042-386100
Fax 042-386129
SMS 155 768 086112
E-post  chs@remove-this.chscontrols.remove-this.se 

Betalning utanför EU
Kontonummer 81 331 061
Swift HANDSESS

Organisationsnr.556125-0068
Momsnummer. SE556125006801

 

GPS Koordinater
WGS84  Lat N56° 4’43”/Lon E12° 43’33
Decimal  Lat N56,7989/Lon E12,726
RT90      X 6220992/Y 1308303

Vägbeskrivning

 

Direktnummer, mobiltelefon och E-post

Försäljning

Börje Jansson

042-386101, mobil 0705-151281 

borje@remove-this.chscontrols.remove-this.se

Micael Hellström

042-386102, mobil 0705-151282 

micael@remove-this.chscontrols.remove-this.se

Thomas Schlüter

042-386103, mobil 0706-636103

thomas@remove-this.chscontrols.remove-this.se

Björn Robertsson

042-386105, mobil 0720-902650 

bjorn@remove-this.chscontrols.remove-this.se

Jimmy Folkesson

 

042-386104, mobil 0726-006611

 

jimmy@remove-this.chscontrols.remove-this.se

 

Order, Personal och Ekonomi

 

Margaretha Aarenstrup

042-386114, mobil 0709-526959

margaretha@remove-this.chscontrols.remove-this.se

Inköp

Agneta Rönnerup

Logistik

042-386119

agneta@remove-this.chscontrols.remove-this.se

Marcus Mellgren

IT

Patricia Sebring Wikström

042-386116

marcus@remove-this.chscontrols.remove-this.se

 

patricia@remove-this.chscontrols.remove-this.se